Sztab szkoleniowy sier08 Sztab szkoleniowy: Dietetyk

Co jeść, żeby lepiej grać ?

 

Na pewno każdemu z Was zdarzyło się tak wkręcić w rozgrywkę, że zapominaliście o otaczającym Was świecie. Wstawało się od komputera dopiero, kiedy zaczynał doskwierać głód. Najszybszym rozwiązaniem w takim momencie są oczywiście jakieś przekąski, które zabiją chwilowo burczenie w brzuchu i pozwolą wrócić do gry.

W profesjonalnym graniu, tak jak i w każdym branym na poważnie sporcie, takie zachowanie jest nie do zaakceptowania. Gracze nie mogą żyć na przekąskach, ani energy drinkach, aby w ciągu dnia być wydajnym na treningach i meczach. Aby zapewnić zespołowi profesjonalną opiekę i informacje dotyczące tego co, i jak powinni jeść, w naszym sztabie szkoleniowym znalazł się również dietetyk.

Specjalista, Jakub Mauricz, zadbał o zdrowie naszych graczy, a także zostawił Wam kilka porad co i kiedy jeść. Obalił on parę mitów dotyczących żywienia, ale także potwierdził co jest ważne, aby nasz układ pokarmowy był naszym sprzymierzeńcem w walce o jak najlepsze wyniki. Dodatkowo nasz zespół wyposażony został w profesjonalny suplement diety firmy CFX, mający podnosić koncentrację i wydajność graczy. Zachęcamy do obserwowania filmów na kanale Komputronik Gaming, ponieważ przygotowaliśmy dla Was konkurs, gdzie do wygrania będą właśnie te suplementy diety.

Sam suplement diety CFX jest przeznaczony stricte dla graczy. Cytując naszego dietetyka ma zwiększa on efektywność pracy układu nerwowego bez jego nadmiernej eksploatacji. Dodatkowo nie wpływa on na florę w układzie pokarmowym, w przeciwieństwie do niektórych energetyków. Nasi zawodnicy byli bardzo zadowoleni z jego efektów, szczególnie, kiedy porównywali na jak długo starczą im te pojemne opakowania. Zachęcamy każdego do zapoznania się z tym suplementem, ponieważ już niedługo każdy poważny gracz będzie z niego korzystał:

https://cfxnutrition.com/

Dodatkowo twórcy odżywki CFX ciągle szukają w Polsce partnerów i współpracowników. Tym bardziej, jeśli chcecie pracować z profesjonalnymi graczami albo znanymi youtuberami to firma CFX może być dla Was idealnym miejscem rozwoju.

 

A oto materiał, w którym dietetyk (ale też gracz) wytłumaczy Wam podstawy dbania o zdrowie: