Poradnik sier05 Poradnik CS:GO #4 - Podejmowanie decyzji

Kolejna część porad od naszego trenera Kamila “HopE’a” Tarki.

 

Tym razem usłyszycie z profesjonalisty jak radzić sobie w grze z podejmowaniem decyzji. Konieczne jest określenie jaki mamy plan i jaki cel chcemy osiągnąć. Samo rzucenie “Rush B” czy “dawajcie na shorta” nie wystarczy. Ważne jest też jasne sprecyzowanie zadań jakie osoby w zespole mają spełniać.

Kluczowym do podejmowania prawidłowych decyzji jest zbieranie informacji. To dopiero po ich przeanalizowaniu i wyciągnięciu z nich prawidłowych wniosków możliwe będzie podjęcie najlepszych decyzji. Dlatego tak ważne jest, aby czujnie obserwować mapę i przeciwników oraz komunikować z zespołem. Dopiero w takiej sytuacji możliwe będzie działanie dla dobra drużyny, a nie tylko egoistyczne chodzenie po mapie.

Pamiętajcie, że w każdym profesjonalnym zespole komunikacja i umiejętność podejmowania decyzji to podstawa. Im konkretniejsze komunikaty potrafimy przekazać oraz im szybciej podejmiemy trafną decyzję tym lepsi się okażemy w oczach trenerów. Dokładnie nad takimi umiejętnościami skupił się trener HopE w procesie rekrutacji do akcji 30 days to pro.

Dodatkowo w tym poradniku nasz trener pokaże Wam jak sprawdzać swój rozwój w grze. Zakładając bowiem, że staracie się osiągnąć profesjonalny poziom, konieczna jest ciągła poprawa i progres we własnym działaniu. Wiecie już jak trenować swoje umiejętności, teraz dowiecie się jak sprawdzać czy dobrze Wam idzie oraz jak nie osiąść na laurach.