Poradnik lipc29 Poradnik CS:GO #3 - Refleks

Trener Kamil “HopE” Tarka tłumaczy nam jak ćwiczyć refleks w grze.

 

Nawiązując do wczorajszego tematu skupimy się dzisiaj również na szybkości reakcji jednak tym razem wewnątrz samego Counter Strike’a. Nie powinno to się odbywać na zasadzie włączania partii turniejowej i grania z innymi zawodnikami.

Podstawą jest wejście na odpowiednią mapę. W tym treningu trener HopE proponuje:
training_aim_csgo2.

Jest to uniwersalna platforma do wielu rodzajów ćwiczeń i pozwala rozwijać umiejętność refleksu z różnych punktów widzenia. Pierwszym ćwiczeniem jest próba szybkiego docelowania w odpowiedni punkt na strzelnicy. Pamiętajcie, że zakładając ustawienia naszego trenera satysfakcjonującym wynikiem jest 80 na 100. Wtedy możecie przybić sobie piątkę.

Drugim ćwiczeniem jest typowa szybkość reakcji i strzał w odpowiednim momencie. Staramy się jak najszybciej zareagować na zmieniającą się barwę celu. Ćwiczenia te należy wykonywać regularnie, aby podnosić swoje umiejętności. Mogą też służyć jako rozgrzewka przed ważnymi meczami turniejowymi.

Nasi zawodnicy również trenują w taki sposób i sami opowiadają w jaki sposób przydaje im się to później w meczu. Pamiętajcie, że źródłem sukcesu jakiegokolwiek treningu, będzie wytrwałość i systematyczność. Dwa ulubione słowa naszego trenera.