Poradnik lipc24 Poradnik CS:GO #2 - Planowanie treningu

Na pewno zdajecie sobie sprawę, że aby trening przynosił efektu musi być dobrze zaplanowany.

Samo granie i powtarzanie tych samych ćwiczeń w pewnym momencie przestanie przynosić efekty. Konieczne są zmiany, zwiększanie poziomu trudności czy odpowiednie dopasowanie ćwiczeń do gracza. Wiemy dobrze z własnego doświadczenia, że zorganizowanie obszernego planu treningowego samemu nie jest takie proste. Dlatego naszym zawodnikom profesjonalny trening układa trener - Kamil “HopE” Tarka. Trener jest również z graczami 24 godziny na dobę, aby móc śledzić ich postępy i dopasowywać trening do ich potrzeb.

W tym krótkim filmie HopE przedstawi Wam jak podzielił pracę zespołu nad konkretnymi umiejętnościami. Ustawienie to jest mocno indywidualne, ale może Wam pomóc określić ramy własnego treningu, który pomoże Wam poprawić swoją rozgrywkę. Tak więc pamiętajcie, nie tylko de_dust2 i do przodu, ale spójrzcie na to jak wiele aspektów pojawia się w rozgrywce oraz jak je można poprawić.

Pamiętajcie też o tym, że nasz trener będzie dla Was codziennie dostępny. O godzinie 18:00 na streamie HopE będzie odpowiadał na Wasze wszelkie pytania. Pokaże Wam również kilka tutoriali pozwalających zwiększać skilla. Czasami towarzyszyć mu w tym będą nasi zawodnicy, będziecie więc mieli okazję uczyć się od najlepszych.

Zapraszamy na te sesje treningowe, nie krępujcie się pytać, a na pewno z każdym treningiem będziecie coraz lepsi.

Plan transmisji:

09:00-11:00 - Trening indywidualny z perspektywy gracza

18:00-18:45 - Sesja z Trenerem : Kamil „HopE” Tarka

19:00-21:00 - Transmisja ze starć podczas wieczorowych turniejów w CS:GO