Ogólna czer30 Zmiany prób w ostatnie dni eliminacji

Zmiana formy przeprowadzania prób uczestników podczas ostatnich 2 dni pierwszej tury eliminacji do 30DaysToPro.

Widząc coraz to większe zainteresowanie uczestników naszym wydarzeniem jesteśmy zmuszeni, aby w ostatnich dniach eliminacji zmodyfikować formę przeprowadzania prób zawodników wydarzenia. Sytuacja spowodowana jest ogromnym zainteresowaniem wydarzeniem w ostatnich dnia co równoznaczne jest z generowaniem dużych obciążeń serwera strony internetowej wydarzenia(w ciągu minuty mamy nie setki, lecz tysiące akcji na stronie), przez co w ostatnich dniach pojawiały się problemy techniczne związane z brakiem dostępu do strony.

W zaistniałej sytuacji jesteśmy zmuszeni do modyfikacji formy przeprowadzania prób, która umożliwia podjęcie próby w te ostatnie dni.

  1. W tym celu będzie potrzebny komunikator głosowy TeamSpeak 3.
  2. Po zainstalowaniu programu, zapraszamy na serwer, adres to: ts3.ovens.pl
  3. Po dołączeniu na serwer (ts3.ovens.pl), uczestnik musi dołączyć do kanału Poczekalnia 30DaysToPro. Każdy uczestnik, który znajdzie się na tym kanale, czeka aż administrator go przeniesie do siebie na kanał, gdzie zostanie poinstruowany o próbie. Obecność na teamspeaku jest równoznaczna z gotowością do podjęcia próby.
  4. Przed rozpoczęciem próby należy nadzorującemu administratorowi przedstawić się, podając login na stronie oraz adres e-mail, który jest powiązany z kontem*.
  5. Gdy uczestnik rozegra już swoją próbę, proszony jest o to, aby opuścił serwer TeamSpeak3, zwalniając slot dla innego uczestnika wydarzenia.

* - osoby, które nie mają jeszcze konta proszone są o podanie swoje imienia i nazwiska oraz adres e-mail dzięki czemu będziemy mogli się skontaktować z uczestnikiem w przypadku, gdyby został zakwalifikowany do 2 etapu.