Ogólna lipc22 Zielona murawa, czyli wizyta na orliku

Korzystając ze sprzyjającej pogody w kolejny dzień 30DaysToPro nasza drużyna wybrała się na orlik, gdzie rozegrali swój kolejny mecz. Jak wiemy każda drużyna musi się wspólnie integrować oraz polegać na sobie w różnych sytuacjach.

Dokładamy wszelkich starań, aby atmosfera oraz samopoczucie naszej drużyny ciągle utrzymywało się na najwyższym poziomie. Duch walki, który dzięki takim chwilą będzie umacniał się w głowach zawodników, zachęci całą drużynę do ciężkiej, ale zarazem efektywnej pracy, poprawiając indywidualne oraz drużynowe umiejętności.

Każdy dzień jest dokładnie zaplanowany i realizowany krok po kroku. Efektem czego każda minuta, godzina oraz dzień, daje naszej drużynie niesamowitą pewność siebie oraz dodatkowe bardzo cenne doświadczenie czy umiejętności. Zdobyte oraz utrwalane cechy naszych zawodników umożliwią im pewniejszy start na profesjonalnej scenie sportów elektronicznych.