Ogólna czer21 Wielkie odliczanie zakończone - 30DaysToPro wystartował

Z wielką przyjemnością informujemy, że kolejna edycja 30DaysToPro rozpoczęła się 21.06 br., dokładnie o godzinie 16:00. Komputronik wraz z partnerami: Lenovo Legion, Intel oraz Microsoft przygotowują projekt, który daje wiele możliwości w drodze do sławy w Counter-Strike: Global Offensive.

Cała akcja była przegotowana w tajemnicy i dopiero w pierwszy dzień lata 2017 „maszyna” ruszyła. Projekt potrwa prawie dwa miesiące i podzielony jest na kilka etapów. Wziąć w niej udział może każdy pełnoletni, już od pierwszego dnia zapisów, gdzie podczas pierwszego etapu, aż do 30 czerwca walczy o zakwalifikowanie się do 2 etapu, który z kolei przeznaczony jest dla 200 zawodników. Liczba miejsc w pierwszym etapie jest nieograniczona, a jego zadaniem będzie wyeliminowanie 250 botów, w jak najkrótszym czasie, co dodatkowo będzie oceniane przez sędziego.

Etap drugi wiąże się już z rywalizacją między uczestnikami w trybie deathmatch, gdzie już tylko 50 zawodników zakwalifikuje się do następnego etapu. Ostatni z etapów eliminacyjnych to rozgrywki drużynowe. Zawodnicy zostaną podzieleni na zespoły, gdzie zostaną zmuszeni do współpracy, koordynowania swoich działań, stawiając nacisk, że teraz nie liczą się tylko umiejętności indywidualne, lecz to, co reprezentuje cała drużyna. Ten etap z pewnością będzie najtrudniejszy dla uczestników, bo rozpoczną często swoją grę z osobami, których nie znają, a będą musieli współpracować i ufać swoim umiejętnością, gdyż tylko i wyłącznie jedna 5 zostanie wybrana do właściwej części projektu 30DaysToPro.

Najlepsza piątka, wyłoniona z eliminacji zostanie na 30 dni wysłana na swój bootcamp w OFF-MODE Poznań, który jest doskonale wyposażonym gaming house. Doskonalenie zawodników, którzy stworzą wspólnie drużynę, będzie nadzorowane przez trenera sportów elektronicznych, a o dobrą kondycję i samopoczucie zawodników zadba sztab trenerski Rebook Crossfit Poznań, a także konsultanci dietetyczni i psycholog sportowy.

Jesteś gotowy lub gotowa podjąć wyzwanie i stać się profesjonalnym graczem CS:GO?

Dołącz do nas, tworząc swój legion