Ogólna lipc31 Turnieje online

Pula nagród czeka na wszystkie zespoły.

 

Każdy aspirujący zespół na pewno chce nie tylko zmierzyć się z najlepszymi, ale też myśli już o powalczeniu o nagrody pieniężne i utrzymywaniu się z grania. Idealnym rozwiązaniem takiej sytuacji są organizowane wręcz codziennie turnieje online. W tym materiale przedstawiamy całą paletę turniejów, począwszy od małych codziennych rozgrywek dla każdego, aż po światowe mecze z najlepszymi.

1. ESEA - https://play.esea.net/

Rozgrywki dostępne dla wszystkich w Europie i Ameryce, po opłaceniu wpisowego. Można tutaj spotkać najlepszych graczy z całego świata, a do wygrania są spore nagrody pieniężne.

2. FACEIT - https://www.faceit.com/pl

Dostępne dla wszystkich bez ograniczeń. Turnieje pozwalają na uczestnictwo bez pełnego zespołu, a nawet w pojedynkę. Pule nagród nie są zbyt wysokie, a rozgrywki mogą napotkać problemy ze strony serwerów, jednak bezapelacyjnie jest to jedna z podstawowych lig dla zespołów w CS’a.

3. GFINITY - https://www.gfinity.net/

Jedno z najfajniejszych rozwiązań turniejów online, oferujące codzienne rozgrywki o nagrody pieniężne. Organizatorzy dla zwycięzcy danego dnia oferują zawsze 400 funtów, co powoduje że turnieje stają się nawet sposobem utrzymania niektórych półprofesjonalnych zespołów. Za każde osiągnięcia zbierane są też punkty, które upoważniają najlepszych do gry w finale miesiąca o wyższą stawkę.

4. ESL Play - https://play.eslgaming.com/poland/

Jeden z największych organizatorów rozgrywek na świecie. Wystarczy założyć konto i zgłaszać się do regularnie dodawanych turniejów. W tym wypadku rozgrywki nie posiadają pieniężnej puli nagród, jednak zwycięzcy otrzymują miejsce do zamkniętych turniejów dla najlepszych i w taki sposób zespoły kwalifikują się na finałowe rozgrywki stacjonarne, które posiadają już spore nagrody finansowe.

5. CHALLENGEME - https://www.challengeme.gg/

Stosunkowo nowy portal na rynku. Jak sami się przekonanie nasz zespół dopiero zapoznaje się z jego mechanizmami. Jednak do wygrania są ciekawe nagrody w postaci skinów do broni i innych dodatków do gry. Strona oferuje turnieje nie tylko dla pełnych zespołów, więc może się okazać dobrym miejscem dla zawodników nie posiadających całego teamu.

 

Pamiętajcie, że stron z turniejami jest bardzo wiele. Te powyższe są tylko przykładem. Ważnym jest jednak, aby rozgrywać swój zespół w takich turniejach online i uczyć się powoli systemów ich działania. Będzie to dla Was nie tylko sprawdzian możliwości, ale także cenne doświadczenie przed potencjalnymi późniejszymi turniejami LAN’owymi.