Ogólna czer24 Ranking - czyli zobacz postępy uczestników

Po trzech dniach zmagań naszych uczestników podczas pierwszego etapu eliminacji 30DaysToPro, pragniemy opublikować aktualny ranking z najlepszymi czasami, jakie zostały osiągnięte przez najlepszych uczestników.

Odnośnik do rankingu znajduje się po lewej stronie w menu stopki (dolna część strony) na naszej stronie. Można przejść do niego również bezpośrednio, klikając tutaj.

Pragniemy również przypomnieć zasady pierwszego etapu, bo zaobserwowaliśmy, że wielu uczestników podeszło tylko raz do wyzwania. Wszystkie zasady opisane są oczywiście w regulaminie, który dostępny jest na naszej stronie.

I etap - otwarte eliminacje

Cel: wyłonienie spośród wszystkich chętnych 200 najlepszych graczy, którzy będą reprezentować najwyższy poziom w grze CS:GO. Wyzwanie w tym etapie polegać będzie na trafieniu 250 headshotów po wcześniejszym zmienieniu pozycji - tzw. sidestepie.

Zapisy i możliwość dołączenia do wydarzenia trwa aż do 30.06 br. i skierowana jest do osób, które ukończyły 18 rok życia. Po dołączeniu do wydarzenia uczestnik do ostatniego dnia raz dziennie może podjąć próbę. W przypadku niestawienia się próba danego dnia jest ustawiana jako nieobecny, a uczestnik tego dnia już nie może podejść do wyzwania. Nadzorujący wyzwanie administrator czeka na zawodnika 5 minut od wysłania mu powiadomienia. Po tym czasie, w przypadku niestawienia się, kolejka przechodzi dalej.

Głównym wyznacznikiem, który administracja bierze pod uwagę podczas oceny zawodnika jest czas, następnie oceniana jest jego gra, która wpływa na osiągnięty czas pozytywnie lub negatywnie. Ocena jest regulowana zasadami według odpowiednich wewnętrznych kryteriów jakie określiła administracja 30DaysToPro.

Pragniemy również podkreślić częste błędy uczestników:

  • Kluczowa jest komunikacja uczestnika z nadzorującym go administratorem. Jeśli któryś z uczestników ma zablokowaną możliwość komunikacji to administrator po wyznaczonym czasie 5 minut może zakończyć próbę i zaprosić kolejnego uczestnika.
  • Administrator czeka na potwierdzenie gotowości i rozpoczęcia próby. Zdobyte fragi podczas rozgrzewki nie są wliczane do wymaganych 250 headshotów, podobnie jak trafienie w ciało podczas prawidłowej próby.
  • Uczestnicy będący w kolejce zobowiązani są do przebywania zalogowanym na naszej stronie na komputerze(z wykluczeniem urządzeniach mobilnych), posiadając jednocześnie zezwolenie na otrzymywanie powiadomień w godzinach od 16:00 do 20:00. Niestosowanie się do tych zasad, może zakończyć się faktem, że uczestnik nie otrzyma powiadomienia, że jest jego kolej.
  • Do kolejki można dołączyć już od 00:00 każdego dnia, aż do 20:00. Jeśli ktoś posiada numer kolejki 30 zalecane jest, aby już od 16:00 był gotowy do gry, uwzględniając wszystkie wcześniejsze sugestie jakie padły. Gdy kogoś nie ma, a jest w kolejce to bardzo szybko może nastąpić sytuacja, w której uczestnik straci swoją szansę, ponieważ w ciągu kilkunastu minut zostanie przeprowadzone wiele prób. Dysponujemy wieloma nadzorującymi administratorami, którzy dokładają wszelkich starań, aby wykonywać swoją pracę sumienie i zgodnie z wszelkimi zasadami. Przykładowo, jeśli ktoś pracuje do 17 i jest w dostępny dopiero od 18 na komputerze zaleca się wówczas, aby dopiero wtedy dołączył do kolejki. Pozwoli to uniknąć sytuacji, w której to przepadnie uczestnikowi kolejka.
  • Dodatkowo dodaliśmy nową informację dla uczestników, którzy znajdują się w kolejce i są obecnie na stronie Dołącz teraz. Wyświetla się informacja czy administracja jest dostępna i pracuje nad realizacją prób lub administracja nie pracuje, dzięki czemu uczestnik będzie wiedział czy nadal ma szanse w tym dniu podjąć swoją próbę czy też nie.
  • Przypominamy również, że kolejkę można opuścić i dołączyć do niej ponownie później. Warto jednak zaznaczyć, że jeśli w tym samym czasie będzie kolej uczestnika i nadzorujący administrator wysłał już powiadomienie to próba została rozpoczęta. To są skraje sytuację, lecz ich wystąpienie jest prawdopodobne, dlatego też pragniemy opisać tę sytuację, aby unikać późniejszych ewentualnych problemów lub złej interpretacji uczestnika.
  • Każdy uczestnik może podjąć próbę każdego dnia, wyłącznie raz, aż do ostatniego dnia eliminacji czyli 30 czerwca.

Po zakończeniu próby ostatniego dnia, dwustu najlepszych graczy zostanie poinformowanych o awansie do kolejnego etapu, a pozostali już nie będą mogli kontynuować rywalizacji podczas kolejnych etapów eliminacji.