Ogólna sier03 Poznaliśmy przeciwnika

Ogłaszamy z jakim profesjonalnym zespołem drużyna The Legion zagra swój show match.

 

Nie zapominajmy, że celem całej akcji 30 days to pro jest sprawdzenie, czy piątka wybitnych indywidualistów, jest w stanie zbudować profesjonalny zespół e-sportowy w 30 dni. Tak, więc finalnym testem czy akcja odniosła sukces będzie pojedynek z jednym z czołowych zespół polskiej sceny CS:GO.

Już wcześniej ogłosiliśmy, że ten pojedynek odbędzie się w trakcie trwania Poznań Game Arena (w skrócie PGA) w październiku. Będzie to specjalnie przygotowane wydarzenie na miarę największych pojedynków w grach komputerowych. Już teraz zapraszamy wszystkich na stoisko firmy lenovo, gdzie drużyna Legion sprawdzi swoje umiejętności.

W dniu dzisiejszym mieliśmy okazję zorganizować dzień medialny dla naszego zespołu. Przybyło wielu dziennikarzy z komputerowej branży. Był to idealny moment na ogłoszenie z kim zmierzy się nasza drużyna. Po przeprowadzeniu kilku wywiadów, sponsorzy z firmy Komputronik i Lenovo ogłosili, że przeciwnikiem The Legion będzie:

POMPA TEAM YELLOW

Jest to jeden z czołowych zespół na polskiej scenie e-sportowej. Według naszego trenera prezentują obecnie najlepszy poziom i serce do walki. Dodatkowo zespół cieszy się dużą popularnością co pozwoli zwiększyć zainteresowanie samym pojedynkiem.

Test końcowy dla naszego zespołu już za dwa miesiące, ale już teraz mocno trzymamy za chłopaków kciuki. Obejrzyjcie sami, co jeszcze działo się w gaming housie: