Ogólna sier14 Pożegnanie z gaming house'm

30 dni zleciało szybciej niż myśleliśmy.

 

Niestety nasz wspólny miesiąc w poznańskim gaming housie dobiega końca. Dzisiaj zawodnicy pakują swoje sprzęty i wracają do siebie. Oczywiście nie jest to finał ich przygody z The Legion !!!

Zespół przez te 30 dni wykazał się niesamowitym zaangażowaniem i wytrwałością w dążeniu do celu. Jesteśmy zaskoczeni jak bardzo gracze ukierunkowali się na zostanie profesjonalnym teamem na polskiej scenie CS:GO. Widzieliśmy jak codziennie siadali do komputerów i trenowali pod okiem naszego trenera. On również był pod wrażeniem, że chłopaki dali tyle z siebie ile mogli. PIerwsze sukcesy już odnieśli m.in. dostając się na finały lanu w Lublinie.

Wy również pamiętajcie, że koniec samego boot campu nie jest pożegnaniem. The Legion będzie nadal grał i startował w wszelkich turniejach do października. W tym czasie możecie też ich śledzić na streamach, które odbywać się będą na kanale Komputronik Gaming. A najważniejsze jest to, abyście przybyli 7 października na PGA i kibicowali zespołowi. To od wyniku show matchu zależy przyszłość The Legion. Wiecie już, że zmierzą się z Pompa Team i na pewno będą potrzebować Waszego wsparcia.

Ze swojej strony chcielibyśmy bardzo Wam podziękować za zaangażowanie na wszelkich kanałach społecznościowych. Byliście dla nas super widownią i cennym feedbackiem, który staramy się wykorzystać jak najlepiej. Śledźcie dalej poczynania naszego zespołu, pokażcie że mogą na Was liczyć i do zobaczenia w Poznaniu. Dajcie też znać sponsorom akcji, że podobała Wam się taka inicjatywa i czekacie na kolejne edycje.

 

Posłuchajcie też co gracze będą najlepiej wspominać i jakie mają przemyślenia po wspólnym miesiącu: