Ogólna sier01 Otwieramy skrzynki

Jak Cię widzą tak Cię piszą.

 

Wiadomo, że skill to tylko i wyłącznie umiejętności gracza, no ale kto nie wolałby strzelać z ładnej broni. Skoro jedyny sposób na przyozdobienie swojej broni w CS’ie to zdobywanie skinów to postanowiliśmy przyozdobić trochę arsenał naszego zespołu.

Zdajemy sobie sprawę, że otwieranie skrzynek to dobra zabawa nie tylko dla otwierającego, ale i dla oglądających. Z tego powodu w dniu wolnym od grania zorganizowaliśmy naszym graczom Wielki Opening. Już wczoraj zapowiadalismy, że zapraszamy na streama, poniewaz również i Wy możecie coś wygrać.

Nasi zawodnicy mieli okazję losować dzisiaj po dziesięć skrzynek i rozdać oglądającym po jednym od każdego. Cała akcja odbyła się w bardzo wesołej atmosferze i wszyscy się świetnie bawili. Przy tej okazji udało się też nam pobić nieoficjalny rekord oglądalności na streamie. Było nas w sumie ponad 450 osób za co bardzo Wam dziękujemy.

 

Tutaj jeszcze podsumowanie najlepszych momentów. Bądźcie z nami na bieżąco, ponieważ trzy najlepsze skiny czekają jeszcze na rozdanie :-)