Ogólna lipc01 Ostatni dzień pierwszego etapu eliminacji

Już dziś, o godzinie 14:00 zakończymy ostatni dzień eliminacji pierwszego etapu 30DaysToPro. Dzisiejsze próby rozpoczną się już od 10:00. Sposób podejścia do próby uczestnika, jest taki sam jak w dniu ubiegłym, czyli korzystamy z komunikatora TeamSpeak 3.

  1. W tym celu będzie potrzebny komunikator głosowy TeamSpeak 3.
  2. Po zainstalowaniu programu, zapraszamy na serwer, adres to: ts3.ovens.pl
  3. Po dołączeniu na serwer (ts3.ovens.pl), uczestnik musi dołączyć do kanału Poczekalnia 30DaysToPro. Każdy uczestnik, który znajdzie się na tym kanale, czeka aż administrator go przeniesie do siebie na kanał, gdzie zostanie poinstruowany o próbie. Obecność na komunikatorze TeamSpeak3 jest równoznaczna z gotowością do podjęcia próby.
  4. Przed rozpoczęciem próby należy nadzorującemu administratorowi przedstawić się, podając login na stronie oraz adres e-mail, który jest powiązany z kontem*.
  5. Gdy uczestnik rozegra już swoją próbę, proszony jest o to, aby opuścił serwer TeamSpeak3, zwalniając slot dla innego uczestnika wydarzenia.

Dodatkowo każdy nowy uczestnik, która brała udział 30.06 br. oraz w dniu dzisiejszym, zobowiązany będzie do zarejestrowania się na naszej stronie. Rejestrację oraz logowanie zostanie ponownie uruchomione po zakończeniu prób, czyli o godzinie 14:00. Na rejestrację brakujących uczestników, czekamy do 14:30.

Przypominamy o zasadach udziału w wydarzeniu 30DaysToPro. Gdy pojawi się sytuacja, że nowy uczestnik okaże się być nieletnim, jego wynik nie zostanie wzięty pod uwagę.

* - osoby, które nie mają jeszcze konta proszone są o podanie swojego imienia i nazwiska oraz adres e-mail dzięki czemu będziemy mogli się skontaktować z uczestnikiem w przypadku, gdyby został zakwalifikowany do 2 etapu.