Ogólna lipc06 Ostatni dzień II ETAPU

Dziś odbywa się już ostatni dzień II ETAPU eliminacji 30DaysToPro. Kto pokaże się z jak najlepszej strony i przejdzie dalej? Komu, Kamil „HopE” Tarka przedłuży możliwość walki o dołączenie do finałowej piątki?

Ostatnim dniem jaki został zaplanowany na II ETAP eliminacji jest 6 lipca 2017. To właśnie dziś, każdy uczestnik ma ostatnią możliwość pokazania się z jak najlepszej strony. Walka, rywalizacja, prawdziwe emocje ciągle towarzyszą naszym uczestnikom, którzy chcą dać z siebie wszystko. Kto zachowa zimną krew i zostanie wybrany?

Każdy uczestnik wie o jaką stawkę gra. Spełnienie marzeń, udowodnienie sobie oraz innym, że pasja i poświęcenie się treningom to sposób na sukces. Zagwarantowane zaplecze oraz opiekę trenerów i psychologa, którzy dołożą wszelkich starań w rozwoju indywidualnym oraz rozwój całego zespołu.

Z wielką przyjemnością możemy również uchylić rąbka tajemnicy, jaka atmosfera panuje wśród naszych uczestników. Mimo wcześniejszej wymienionej walki oraz rywalizacji, w gronie uczestników panuje rodzinna atmosfera oraz wsparcie. Świetnym przykładem takiego zachowania jest sytuacja, w której to jeden z uczestników informuje że nie jest w stanie zjawić się na swoją sesję treningową. Potencjalnie rywal od razu bez ingerencji administratorów, proponuje pomoc i umożliwia zamianę sesji. Kolejnym świetnym przykładem, gdy po każdej sesji treningowej uczestnicy dziękują sobie za grę oraz bardzo często komentują swoją grę i zachowanie, udzielając sobie wzajemnie uwag jak i również rad.

Tworzymy LEGION. LEGION Lenovo!