Ogólna lipc12 Ostatni dzień eliminacji

To niesamowite jak szybko minął ten miesiąc. Już dzisiaj ostatni dzień rozgrywek w trzecim etapie eliminacji.

Jesteśmy pod olbrzymim wrażeniem jaką zgraną grupę udało nam się stworzyć. Nie tylko reprezentujecie najlepszy w tym kraju poziom w CS’a to jeszcze wspólnie wspieracie się w staraniach, aby być jak najlepszym. Cała 200 pomimo tego, że nie bierze już udziału w eliminacjach wspólnie trenuje i rozwija swoje umiejętności.

Nasz trener “HopE” spędza jednak głównie, każdą wolna chwilę, aby być w kontakcie z topową 50-tką. Już dzisiaj okaże się, kto wykazywał się nie tylko najlepszym celem, czuciem mapy i umiejętnościami indywidualnymi, ale także był podporą dla całego zespołu, który pragniemy stworzyć.

Po ogłoszeniu wyników wybrana piątka będzie miała kilka dnia na przygotowanie i przyjazd do gaming House, gdzie na weekend rozpoczniemy pierwsze organizacyjne zajęcia. Od poniedziałku natomiast zacznie się wymagający trening, który przygotuje nasz zespół do konkurowania z najlepszymi.

Zapraszamy dzisiaj około 16:00 na transmisję ostatniego dnia zmagań graczy. Zachęcamy też do tego, żebyście byli z nami na etapie Gaming House, gdzie będziemy przygotowywać regularne relacje z postępów zespołu.

Bądźcie z nami !