Ogólna sier13 Odrobina rozluźnienia i zabawy

Okres boot campu dobiega końca, ale podchodzimy do tego z uśmiechem na twarzy.

 

Oczywiście, że i my i zawodnicy żałujujemy, że okres 30 dni w gaming housie powoli się kończy. Cała ekipa zżyła się bardzo ze sobą, a pewne codzienne działania weszły już nam w nawyk. Mimo to sami gracze przyznają też, że są już też trochę zmęczeni ciągłym siedzeniem w mieszkaniu i trenowaniu nawet do 12-stu godzin dziennie. Tak więc, aby zachować dobre nastroje zdecydowaliśmy, że ostatnie dni spędzimy bardziej na wesoło.

 

Parodie internetów

W ciągu całego miesiąca gracze często mieli skłonność do wygłupiania się i parodiowania innych osób (co nawet widać było na poprzednich vlogach). Tym razem, trochę spontanicznie trochę z przemyśleniem, każdy wybrał sobie znaną osobę lub cechę z polskiej sceny internetowej. Wczoraj każdy zawodnik dał mały performance. Sprawdźcie czy jesteście w stanie zgadnąć kto jest kto.

 

Piłkarsko

Dzisiaj natomiast trochę bardziej na sportowo. Widzieliście już w jednym z pierwszych dni, że piłka nożna to druga natura niektórych z członków zespołu. Nadszedł czas jasnego określenia kto jest MVP piłkarskim The Legion. A czy mógłby być lepszy test niż specjalna wersja Turbo Kozaka ? Dali z siebie wszystko, zakręcili się prawie na głowie, a na koniec zwycięzca dostał owację. Zobaczcie sami jak łatwo szło im trafianie w poprzeczkę, kręcenie z piłką i jak XO sam broni swoje strzały. Było dwóch liderów klasyfikacji, jak myślicie kto był najlepszym piłakrzem ?