Ogólna sier02 Koszulki zespołowe

Po czym poznać profesjonalny zespół ? Po koszulkach.

 

Kim byłby Real czy Barcelona bez jednolitego ubioru, który piłkarze dumnie noszą na każdym spotkaniu. To właśnie z barwami klubowymi najczęściej utożsamiają się kibice. Zawodnicy dzięki strojom stają się też rozpoznawalni na największych wydarzeniach.

Drugim ważnym elementem zespołowych barw jest jedność zespołu. Każdy członek drużyny noszący logo drużyny na piersi i swoją nazwę na plecach staje się elementem większej całości. Po założeniu takiego jednolitego stroju gracze upewniają się, że mogą w pełni liczyć na swojego kolegę po prawej i po lewej, ale równocześnie czują odpowiedzialność jaka na nich ciąży.

Dzisiejszego dnia także i nasza drużyna - The Legion - otrzymała zespołowe koszulki. Każdy zawodnik dostał komplet stroju z własnym nickiem na plecach. Wierzymy, że będą z dumą nosić barwy zespołu i reprezentować go na największych turniejach e-sportowych.

Postaraliśmy się, aby koszulki były możliwie najlepszej jakości zapewniającej komfort graczom w trakcie długich pojedynków, jakie przed nimi. Sam projekt stroju zespołowego ma też przypomnieć o naszych sponsorach całej akcji markach Lenovo i Komputronik. Od teraz firmy te będą mogły się szczycić mianem posiadania swojej własnej drużyny e-sportowej.

 

Jeżeli już teraz kibicujecie naszym chłopakom, albo jeśli po prostu podobają się Wam koszulki zapraszamy do udziału w konkursie, w którym rozdamy dwa specjalnie przygotowane  egzemplarze.