Ogólna sier07 Jaki komputer do CS:GO

Szybkie podsumowanie na jakim sprzęcie najlepiej grać w CS’a.

 

Utrzymując klimat wczorajszych rozważań nad techniczną stroną naszego stanowiska “prawdziwego” gracza pochylimy się trochę nad wymaganiami hardware’owymi komputerów. Sam w sobie Counter Strike ma stosunkowo niskie wymagania systemowe, w porównaniu z innymi tytułami pojawiającymi się na rynku gier komputerowych. Jednak tak jak w przypadku monitora fajnie jest cieszyć się płynną rozgrywką na możliwie najwyższym poziomie.

W taki sposób, aby przybliżyć Wam trochę to na czym grają profesjonaliści i co oni myślą o wymaganiach sprzętowych. Nasi zawodnicy opowiedzą trochę o swoich własnych preferencjach, a także podpowiedzą kilka technicznych danych, które być może pomogą Wam w podejmowaniu decyzji zakupowych.

Na pewno biorą pod uwagę podzespołach w jednostce stacjonarnej kluczowe są: procesor, karta graficzna, dysk oraz pamięć RAM. Jest wiele różnych konfiguracji i kombinacji sprzętu dlatego zawodnicy wspomną też o pewnych standardach wyznaczanych obecnie przez rynek, jak chodźmy wykorzystanie dysków SSD, które w olbrzymim stopniu przyspieszają pracę komputera.

 

W razie jakichkolwiek wątpliwości co do specyfikacji swojego komputera zapraszamy do twórców naszej akcji - firmy Komputronik. Wykwalifikowana kadra pracowników bardzo chętnie podpowie jakie urządzenia do czego wybrać. Dysponują oni również większością obecnego na rynku sprzętu gamingowego co tylko poszerzy nasze możliwości zakupowe.

W między czasie posłuchajcie co nasi gracze mają dzisiaj do powiedzenia na ten temat oraz na jakim sprzęcie sami grają.