Ogólna lipc02 I etap eliminacji za nami

Po wielu dniach zmagań naszych uczestników, udało nam się owocnie zakończony pierwszy etap eliminacji 30DaysToPro. TOP200 zamyka się z czasem 4:33, lecz teraz przed uczestnikami kolejne wyzwanie.

Gratulujemy Wam świetnych wyników oraz zaangażowania by stworzyć z nami Legion! Rozpoczynamy drugi etap eliminacji, gdzie będziemy rywalizować na serwerach typu DeadMatch każdy na każdego. Pamiętajcie, że progres oraz rozwój jest najważniejszy. Trener z tego etapu może wytypować osoby, które nie będą zbierać najlepszych not, a będą wykazywać umiejętności oraz możliwości, które przy odrobinie treningu mogą dać najlepsze efekty.

Każdy z zakwalifikowanych uczestników wydarzenia zostanie powiadomiony drogą mailową o dalszych krokach. Prosimy niezwłocznie o zapoznanie się z naszą wiadomością i postępowaniu zgodnie z jej zaleceniami.

Wszystkim innym uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w naszym projekcie i podjęcie wyzwania. Pamiętajcie, że mimo że nie udało się Wam przejść dalej, podjęliście wyzwanie. Dzięki temu, każdy stawał się lepszym graczem, co możemy zaobserwować w jego wynikach, na przestrzeni kilku prób.

Jeszcze raz gratulujemy! Zostańcie z nami o obserwujcie poczynania innych.