Ogólna lipc27 Gość specjalny: Ziemniak

Mentor i pomysłodawca pierwszej edycji akcji 30 days to pro odwiedził naszych zawodników w gaming housie.

 

Piotr “Ziemniak” Latała w 2015 roku zaprosił czterech graczy do swojego mieszkania i starał się zbudować z nimi profesjonalny zespół. Dali sobie na to 30 dni, stąd nazwa akcji 30 days to pro (z ang. 30 dni na bycie profesjonalistą). Cały program pomimo szczerych intencji nie zakończył się dużym sukcesem, ale sama idea skradła serca wielu graczom i fanom e-sportu.

W tym roku powróciliśmy do tej idei, a nie mogłoby się to odbyć bez “błogosławieństwa” mentora pierwszej edycji. Ziemniak przyjechał do Poznania, żeby przez dwa dni wspierać naszych wybranych zawodników poradą i doświadczeniem. Już na sam początek zaangażował się w udoskonalenie transmisji online, w której codziennie pokazujemy Wam treningi zespołu. Podpowiedział też chłopakom jak udzielać się w mediach internetowych i rozmawiać z widzami.

 

 

Drugiego dnia nasza gwiazda wspominała jak wiele się zmieniło od pierwszej edycji. Profesjonalne zaplecze, które przygotowaliśmy dla naszego zespołu różni się od wszystkiego co Ziemniak musiał samodzielnie zapewnić. Dodatkowo same nastawienie zawodników różniło się od oryginalnej piątki. Tym razem gracze wiedzą jaką daliśmy im szansę i jak wiele mogą zyskać, jeśli się odpowiednio zaangażują.

Sam Ziemniak był bardzo zadowolony z wizyty i cieszył się, że jego idea się rozwija. Nasz zespół również wiele z tego wyciągnął, o czym mogliście się już przekonać z przygotowywanych dla Was materiałów. Wierzymy, że cały program 30 days to pro zyska na tym najwięcej.