Ogólna sier11 Gość specjalny: Boxdel

Kolejna gwiazda polskiego youtube’a odwiedza nasz zespół.

 

Tym razem do gaming house’u gdzie na co dzień trenuje The Legion przyjechał Michał “Boxdel” Baron. Naczelny prankster polskiego internetu chciał zobaczyć jak wygląda boot camp akcji 30daystopro. Oczywiście korzystając z okazji nie obyło się bez żartów i śmiechów.

Sam Boxdel po wizycie przyznał, że jest to jeden z najprofesjonalniejszych obozów treningowych jakie widział w świecie esportu. Zawodnicy mają przygotowane wszystkie konieczne do pracy zasoby, nad ich pracą czuwają profesjonaliści, a samo zaplecze techniczne jest imponujące. Nas również cieszy fakt, że osoby mające wysoką pozycję w polskim świecie cyfrowym dobrze wypowiadają się o akcji. Buduje to duże zaplecze i zaufanie u sponsorów, a co za tym idzie daje dużą szansę na przeprowadzenie kolejnych edycji takich akcji. Dodatkowo cieszymy się, że docenione są starania w rozwój i rozbudowa samej koncepcji 30 days to pro, którą zapoczątkował nasz pierwszy gość Ziemniak.

Dodatkową wartością jaką nasz zespół wyciąga z wizyt tak znanych osób jest umiejętność dbania o swój wizerunek medialny. Oboje nasi goście podpowiadali graczom jak rozwijać się w erze internetu, gdzie udzielać i jak prowadzić własne kanały. Dzięki takim informacjom zawodnicy otwierają się na nowe możliwości promocji i poznają metody komunikacji z Wami - widzami. W razie jakichkolwiek pytań możecie śledzić ich na fanpage’ach, gdzie bardzo chętnie rozmawiają z publiką i tłumaczą pracę w akcji 30 days to pro.

 

Możecie sami przekonać się co nasze gwiazdy uważają o akcji na kanale Komputronik Gaming. A dzisiaj zapraszamy do zobaczenia jak Boxdel zaskoczył naszych zawodników: