Ogólna lipc18 Budujemy zespół

Startujemy pierwszy dzień treningowy naszych zawodników.

Rozpoczęliśmy go krótkim treningiem indywidualnym, aby następnie przejść do wspólnej rozgrywki pod okiem trenera Kamila “HopE” Tarki. Nasi zawodnicy wykazywali duże zaangażowanie do gry, jednak wewnątrz partii muszą jeszcze nauczyć się ze sobą współpracować.

Zespół codziennie po pierwszej sesji treningowej zajmować się będzie różnymi aktywnościami, mającymi na celu rozwój ich umiejętności lub wdrożeniu wszystkich aspektów pracy prawdziwego sportowca.

Dzisiejszego dnia aktywnością tą była jedna z najważniejszych rzeczy dla przyszłości zespołu - wybór nazwy. Gracze mieli przez ostatnie dwa dni zastanowić się nad ciekawymi pomysłami, a następnie podzielić się nimi z kolegami. Cały proces nie odbył się oczywiście bez żartów i sporej dawki śmiechu. Poza poważnymi propozycjami padały oczywiście szalone nazwy rozweselające nawet najpoważniejszych z nas.

W ostateczności zespół wybrał cztery lepsze według nich opcje:

  • Legion S
  • The Legion
  • de_Legion
  • Team Legion

I teraz najlepsza część ustalania nazwy naszego zespołu - Wasz udział !

Do wtorku do godziny 14:00 możecie głosować na najlepszą według Was opcję. Wariant z największą liczbą like’ów zostanie oficjalną nazwą naszego zespołu. Głosujcie pod linkiem: https://goo.gl/Mmt5ym

P.S. A jeśli dokonaliście już wyboru to obejrzyjcie relację, z prac zespołu nad nazwą ( i poznajcie genezę zwrotu “Legion S”).