Ogólna czer28 27.06 – Przerwa techniczna

W dniu wczorajszym tj. 27.06.2017, po godzinie 13:35 odnotowaliśmy utrudnienia techniczne naszej strony, które trwały do 00:10 dnia następnego. Problemy były związane z ogromnym zainteresowaniem naszym projektem, który przeciążył dotychczasowy serwer.

Z powodu przerwy technicznej, tego dnia, nie odbyły się próby uczestników. Utworzone kolejki, zostały przeniesione na kolejny dzień. Uczestnicy, którzy utworzyli kolejkę w celu rozegrania swojej próby 27.06 br., są automatycznie przeniesieni do kolejki dnia dzisiejszego. Kiedy uczestnik ma przeniesioną kolejkę, może swobodnie z niej się wypisać i dołączyć wówczas, kiedy będzie miał czas tego dnia.

Utrudnienia, jakie powstały, spowodowały brak możliwości udziału w ciągu całego dnia eliminacji. Z tego powodu, pierwszy etap eliminacji planowany początkowo do końca czerwca (tj. 30.06 br), zostanie przedłużony o 1 dzień, czyli do 1 lipca 2017 roku. Sobotnia sesja prób odbędzie się w godzinach od 10:00-14:00.

Za utrudnienia, jakie wystąpiły, serdecznie przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość. Przedłużenie sesji pierwszej tury eliminacji powinno umożliwić wszystkim dodatkową możliwość podejścia do próby, przez co przerwa techniczna, jaka pojawiła się, nie będzie miała ostatecznie dużego znaczenia podczas całych eliminacji.